SKLEP INTERNETOWY ORAZ BLOG HOMKO.PL

NASZA HISTORIA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią oraz poznania naszych działań.

O Naszym Sklepie Internetowym

Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową towarów związanych z wystrojem oraz dekoracjami wnętrz domów, lokali użytkowych, a także gadżetami do domu i konkretnych pomieszczeń.

Obecnie nasza strona internetowa skupia się głównie na rozwijaniu bloga, czyli swoistego “magazynu online” na temat wystroju wnętrz. Dlaczego magazynu online? Ponieważ znajdziecie Państwo u nas nie tylko zwykłe wpisy, ale także zestawienia, porady, poradniki, sugestie, najnowsze trendy oraz wszelkie informacje na temat sztuki wystrajania wnętrz. Współpracujemy z kilkoma architektami wnętrz, a nasz zespół od lat zajmuje się wnętrzami, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu artykuły o najwyższej jakości.

Nasz sklep będzie opierał się o model: stylowo i tanio. Będziemy chcieli uzyskać w naszym sklepie internetowym, bardzo konkurencyjne ceny, dbając w dalszym ciągu o wysoką jakość naszego towaru. Będziemy to w stanie zapewnić Państwu, ponieważ nasz sklep jest bardzo wszechstronny jeśli chodzi o zatowarowanie. Będziemy posiadać towar importowany z zagranicy, kupowany w Polskich hurtowniach, ale także z modelu opartego o droppshipping. Mnogość naszego zatowarowania będzie gwarantowała dużą ilość wyboru oraz dopasowania niskiej ceny do wysokiej jakości.